صفحه اصلی  درباره ما
تاریخچه و رزومه :

شرکت بابتک در سال 1352 پس از ثبت رسمی، فعالیت های تجاری خود را در زمینه واردات ماشین آلات صنعتی و فعالیت های ساختمانی آغاز نمود. موسس این شرکت آقای مهندس اسد بگلریان که از مدیران شرکت WOMA یکی از معتبرترین کمپانی های تولید پمپ ها و یونیت های واترجت فشار قوی بود موفق به اخذ نمایندگی انحصاری این کمپانی در ایران گردید. اولین دستگاه واترجت فشار قوی بصورت رسمی توسط این کمپانی وارد ایران گردید و به پتروشیمی ایران و ژاپن (بندر امام فعلی) تحویل گردید. از آن زمان به بعد این شرکت فعالیت تخصصی خود را در حوزه فروش دستگاه های واترجت فشار قوی و متعلقات آن ها آغاز نمود. شرکت بابتک در این زمینه موفق گردیده تاکنون بیش از 300 دستگاه واترجت را در ایران به فروش رسانده و تقریباً 80% مارکت کل این صنعت را در اختیار داشته باشد. این شرکت از سال 1382 نسبت به تجدید ساختار مدیریتی خود اقدام نمود و با سازماندهی بخش خدمات فنی و مهندسی هم اکنون علاوه بر ادامه فعالیتهای بازرگانی و فروش بعنوان سرآمد ارائه خدمات اجاره پمپ ها و متعلقات واترجت،اجرای انواع پروژه های شست و شوی صنعتی، تعمیرات مکانیک و ابزار دقیق این یونیتها و ارائه مشاوره جهت برطرف نمودن مشکلات صنایع مختلف کشور از طریق قدرت آب فشار قوی می باشد.

این شرکت هم اکنون با دارا بودن یک دفتر کاری در شهر لینس اتریش یک دفتر در شهر تهران و یک کارگاه 2000متری در شهر صنعتی هشتگرد مجهز به 10 دستگاه واترجت با فشارهای بین 700 تا 2800 بار به همراه متعلقات، آمادگی هر گونه ارائه خدمات فروش، بازرگانی، فنی مهندسی و مشاوره ای را در اسرع وقت دارا می باشد.

شرکت بابتک هم اکنون دارای 7 نفر پرسنل اداری و 3 نفر پرسنل فنی ثابت و 40 نفر نیروی فنی موقت می باشد. موجودی انبارهای این شرکت به گونه ای می باشد که تحویل کلیه قطعات یدکی و متعلقات بهینه جهت 300 دستگاه واترجت فروخته شده به صنایع مختلف ایران را در اسرع وقت تضمین نماید.

درباره شرکت
شرکت بابتک در سال 1352 پس از ثبت رسمی، فعالیت های تجاری خود را در زمینه واردات ماشین آلات صنعتی و فعالیت های ساختمانی آغاز نمود. موسس این شرکت آقای مهندس اسد بگلریان که از مدیران شرکت WOMA یکی از معتبرترین کمپانی های تولید پمپ ها و یونیت های واترجت فشار قوی بود موفق به اخذ نمایندگی انحصاری ...  اطلاعات بیشتر
تماس با ما
دفترمرکزی:تهران میدان فردوسی خيـابان سپهبد قرني، نرسيده به چهارراه سميه، خيابان كامـل، پلاك 3، طبقـه سـوم، واحد 8
کد پستی:1581664919
کارگاه مرکزی:هشتگرد فاز 3 بنفشه 22
کد پستی:3361658367

تلفکس : 88310826-88349455-88316187
ایمیل :   info@woma.ir
ایمیل :  info@babtech.ir
اینستاگرام : آپارات:
© تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به شرکت بابتک تعلق دارد
طراحی سایت از پارسیان مهر